Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Seks pod okiem państwa

(4)
2005-09-07 09:14 | Polityka.pl
 • 2005-09-07 09:14 | Jakub

  Opinia

  Niezwykle ciekawy i pouczający artykuł. Logiczna i spójna prezentacja wizji roli mężczyzny i kobiety narodowosocjalistycznych Niemczech."Pozdrawiam
 • 2005-09-07 12:53 | jolunia55

  Oby nigdy i nigdzie!!!

  tTen artykuł przeraża,przeraża mnie i moje powojenne pokolenie.Pokazuje jednak jak cienka linia oddziela normalność od poglądów faszystowskich i jak można szybko,a skutecznie zmanipulować miliony ludzi.W tym roku,gdy świat obchodził rocznicę zwycięstwa nad faszyzmem,telewizja polska emitowała doskonały film o początkach ery hitlera.Doskonały,będę to powtarzała wielokrotnie.W filmie tym pokazano jak to maleńkimi kroczkami Adolf Hitler budowaL swoją potęgę.Ja jeden psychopatyczny cłowiek potrafił zawładnąć narodem.Emisja tego filmu trwała do drugiej w nocy,a ja nie mogłam oderwać oczu od telewizora.Ludzie!Ten film powinien być emitowany o godzinie dwudziestej w porze największej oglądalności,a ni po północy.Powinien być emitowany ku przestrodze dla pokoleńnaszych dzieci.Niestety.Mam wrażenie,że TVP traktuje swojego widza jak niewykształconą tłuszczę,która ni ma ambicji oglądania nic poza głupimi i coraz głupszymi serialami.Szkoda.Skąd pokolenie moich synów ma się dowiedzieć o okropnościach wojny?Historia,którą karmiła szkoła moich synów często powraca do starożytniści,okres epoki drugiej wojny światowej zaledwie liże/przepraszam za określenie/i kończy się na Wałęsie i Solidarności.Wszystko postawiono na głowie.Reasumując.Chciałabym,aby nikt nigdy nie musiał przeżywać okropności wojny,a takie artykuły przypominały nam,zeto się kiedyś działo na prawdę.
 • 2005-09-07 13:33 | logo

  ohrona rasy to piorytet dominujäcy

  Mamy już 65-lat po wojnie ale co było silnie zakorzenione w "GENACH" pozostało nawet po upływie takiego czasu. NAJBARDZIEJ uwidocznia się to teraz przy polityce SPD pod przewodnictwem G.Szrydera jako ; Tworzenie Grup Elity.Tworzeniem SYSTEMU segregacji Społeczeństwa.Narazie nie jest to w tak brutalnej formie jak w latach 30-tych ale czas okaże do czego ta forma doprowadzi.