Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Andrzej Mleczko, Polityka 32/2005

(2)
  • 2005-09-11 17:13 | nitjer

    Re: spadek formy

    Zamiast krytykować czyż nie "lepiej spytać Andrzeja Mleczki "jak goniąc za przyziemnymi sprawami "osiągnął kosmiczną prędkość ucieczki ? ""Swoją drogą to ciekawe "jak taka kosmiczna turystyka "może wpłynąć na poziom lotów "satyrycznego rysownika ? ""Myślę, że już na pierwszy rzut oka widać, że owa turystyka może ów poziom jedynie podwyższyć. "
  • 2005-09-12 10:38 | kratka

    spadek formy

    to spadek formy.Mleczko wyczerpal pomysły i zwyczajnie się skonczył