Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kasa od chorych

(5)
2005-09-12 10:40 | Polityka.pl
 • 2005-09-08 10:36 | józef Załuczkowski

  Dziwne wnioski.

  Dobrze pamiętam jak u schyłku PRL-u ówcześni opozycjoniści mówili " państwem totalitarnym jest państwo gdzie policjant więcej zarabia od lekarza i nauczyciela" - pytanie w jakim obecnie państwie żyjemy nasuwa się samo.
 • 2005-09-08 10:51 | Józef Załuczkowski

  Jaki to kraj?

  Nasz Wielki Rodak Jan PawełII Prosił Ducha %u015Awiętego by odmienil oblicze tej ziemi. Obserwując panoszacą się w naszym kraju arogancję władzy wszystkich szczebli tworzenie i wykorzystywanie oszczerstw, pomówień, półprawd , byle tylko rzucały złe światło na choćby tylko kiedyś inaczej myślących, nasuwa mi pytanie czy napewno o taką odmianę oblicza tej ziemi chodziło Naszemu Ojcu %u015Awiętemu."Sam będąc ofiarą wykorzystywania oszczerstw przez niby katolickich samorzadowców jestem od dziesięciu lat człowiekiem niepełnosprawnym z połowicznym (lewostronnym) niedowładem kończyn, który przez to w 45 roku życia utracił zdolność pracy, utrzymywania rodziny i sens życia. "Dziś gdy ktoś mnie pyta jak się czuję to odpowiadam; "Czuję się jak Polska centrum władzy po udarze prawicy a organy wykonawcze z niedowładem lewicy".
 • 2005-09-11 10:18 | tomek zakrzewski

  uprzejmie informuje

  iz na skutek wytezonej pracy i szczesliwej koincydencji (jak to w zyciu zwykle bywa) moja zona nie pracuje juz na wolontariacie lecz na etacie rezydenckim, dzieki czemu, o zgrozo, mamy miesiecznie wspolnie 2200zl. na poszalenie. pozdrawiam.
 • 2005-09-12 10:40 | monika s

  lekarze

  "polityka" jest jak zwykle trafna w osądach rzeczywistości!