Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rewolucja "Solidarności"

(2)
2005-09-08 11:03 | Polityka.pl
  • 2005-09-08 11:03 | Józef Załuczkowski

    Przepraszam a gdzie podziały się ideały?

    Patrząc co obecnie sobą reprezentują ludzie, którzy dzięki Solidarności doszli do władzy na różnych szczeblacch - widząc co wyczyniają coraz częściej nachodzą mnie wątpliwości czy to napewno Solidarność zwyciężyła w Polsce czy coś wręcz przeciwnego lub jej wrogowie."Jedynym wytłumaczeniem jakie sobie sam przedstawiam to to, że "Polska to taki dziwny kraj który leży na przeciągu europy i dlatego wiecznie ma katar, oraz że to taki kraj gdzie mieszkają ludzie którzy każdą nawet napiękniejszą ideę muszą zapaskudzić i doprowadzić do zwyrodnienia".