Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trener z usterkami na wizji

(3)
2005-09-13 11:37 | Polityka.pl
  • 2005-09-12 17:17 | krzysiek

    Re: po czynach sądzić ich będą

    brawo dla marty. kogo obchodzi co mowi trener. wazne, ze jego druzyna jakos daje sobie rade.
  • 2005-09-13 11:37 | marta

    po czynach sądzić ich będą

    Panie Słąwomirze, to że Pan jest oceniany, opłacany podlug tego jak Pan mówi i pisze, nie oznacza że reszta społeczeństwa powinna się tym przejąć. Jest to wręcz szkodliwe, weżmy na to przykłat oklepany, czyli nasz parlament, który medialny jest niewątpliwie. Jakby wszyscy chcieli być medialni, nie zostałoby nam nikogo do pracy. Bycie medialnym zajmuje tyle czasu, pochłania tyle energii, że na resztę nie ma czasu. Zacznijmy wreszcie cenić ludzi za to co robią a nie to co o sobie mowią. To taki skromny postulat ...