Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Premia dla lidera

(5)
2005-09-13 23:21 | Polityka.pl
 • 2005-09-13 13:39 | alterego2

  Tak.Przegrał.

  Tusk przegrał.Cimoszewicz mówił rozsądnie i wydał się bardziej kompetentny.
 • 2005-09-13 20:57 | skywalker77

  Tusk wygrał merytorycznie i emocjonalnie

  Tusk wygrał merytorycznie i emocjonalnie. W ogóle prowadzi tą kampanię doskonale , nie daje się wyprowadzić z równowagi , mówi gładko (jak Kwaśniewski ;-) ale jednocześnie w sposób pełny wiary i determinacji do wprowadzenia w życie tego o czym mówi. Merytorycznie świetnie radzi sobie w odpowiedziach na pytania , które są co do zasady populistycznie skonstruowane ("bezpłatne" studia i ochrona zdrowia czy inne lewackie komunały). Tak trzymać. Chyba przestane kupować Politykę. Wydawało mi się że to jest rozsądna gazeta bez wyra%u017Anych sympatii politycznych. W ostatnich artykułach Pani Paradowskiej widać ciągle nutkę żalu ; ach jaka szkoda , że to nie Włodek ...
 • 2005-09-13 23:21 | robertpk

  Merytorycznie przegrał ?

  To znaczy, że Pan Cimoszewicz dowodząc powiazania ilości oligarchów w Rosji z występowaniem tam podatku liniowego ""- jest merytorycznie lepszy ???""nie będę wymieniał innych tekstów bo szkoda czasu ""zastanawiam się czy Pani Paradowskiej zależy na prawdzie obiektywnej czy prawdzie lewicowej.""
 • 2005-09-14 04:14 | PATRIOT

  LIBERAŁ TUSK

  LIBERAŁ TUSK""Gwoli przypomnienia; "Od stycznia do grudnia 1991 r. KLD współtworzy rząd "W wyborach parlamentarnych w 1991 r. Kongres Liberalno-Demokratyczny(1 protoplasta platformy)uzyskuje 7,5% "W wyborach z roku 1993 KLD otrzymuje 4% głosów i nie wchodzi do Sejmu. "W 1994r. KLD łączy się z Unią Demokratyczną tworząc Unię Wolności( 2 protoplasta platformy) "W wyborach parlamentarnych w 1997r. UW uzyskuje 13,37% głosów i prze kolejna 3 lata współtworzy rząd z AWS-em. "W ostatnich (2001r.) wyborach parlamentarnych UW otrzymuje 3,1%(!) "Wnioski wyciągnijcie sami. "Na koniec taka mała dygresja- jeśli amnezja polskich wyborców dalej będzie się utrzymywać na tym samym pozimie to za 4 lata będziemy świadkami powrotu do władzy szermującego hasłami modernizacji kraju i sanacji moralnej Sld.