Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ich dwoje

(5)
2005-09-19 11:49 | Polityka.pl
 • 2005-09-15 18:50 | q

  Spiewajace blondynki

  Szanowni Politycy,"Zostawcie dramaty silikonowych blondynek czasopismom na takim samym (zerowym ze wskazaniem na depresje) poziomie intelektualnym."Czekam na chwile dziejowa, gdy Mandaryna i Doda zaprosza Paryz-Hotel i Pamele-Zegnaj-Anderson i w czworke zagraja na estradzie w brydza. Czerwonowlosy Michal bedzie dyrygentem."Ratunku!"
 • 2005-09-17 07:40 | sol

  skąd to współczucie?

  Artykuł jest strasznie tendencyjny! Co mamy się użalać nad tą parą? Sami do tego doprowadzili. Do tego nie trzeba jakieś wybitnej inteligencji, a podobno Wiśniewskiemu jej nie brakuje."Dziwię się, że na stronach Polityki pojawił się taki dziennikarski knot. ;(
 • 2005-09-17 18:36 | jolunia55

  Ja osobiście mam ich dość!!!

  Ja osobiście mam już dość ichała wiśniewskiego i jego pokręconej rodziny.To,że Michał rpotrafi robić kasę nie podlega dyskusji.Ale robi to po trupach.Obnaża najbardziej intymne chwile swojego życia i wywleka wszystkie brudy ze swojego domu.W Jestem jaki jestem pokazana została naga prawda o nim i jego żonie.Wszystko dla kasy,a oprócz tego nic/przepraszam chamstwo i nic więcej/Słyszałam raz wypowiedż pana Michała na temat swoich fanów widziałam i słyszałam Mandarynę,kora lżyła swoich słuchaczy w czasie występów w Szczecinie i mam dość tej pary.Dla mnie to nie są artyści.To prostaczki i nikt więcej,którzy mają za nic swoich fanów.Dla swoich słuchaczy nie mają nawet odrobiny szacunku.A przecież to ludzie,kórzy idą na ich koncerty i kupują ich płyty pozwalają im na tak wystawne życie.Jeżeli Oni o tym zapomnieli,to powinni odejść ze sceny.
 • 2005-09-19 11:49 | vox_populi

  o tempora! o mores!

  "Michal Wisniewski ma intuicje" - czyzby?, w takim razie ta intuicja co raz go zawodzi. Takze i tym razem. Michal Wisniewski ma tupet i jest czlowiekiem bezdusznym, skoro naraza zone, chora zreszta, na taki stres. Z drugiej strony fani Mandaryny cierpia na niedostatek rozumu(o guscie nie wspomne, bo o gustach sie nie dyskutuje), skoro jej sztywne, w kolko te same ruchy biora za taniec, a zenujace zawodzenie za spiew. W lalce Barbie jest wiecej sex appealu, niz w jej zywej namiastce.""A juz tak calkiem na marginesie - nie rozumiem, jaka przyjemnosc moze sprawiac pieszczenie dwoch silikonowych workow, nawet, jesli do nich przyczepiona jest kobieta????????""