Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pomniki techniki

(4)
2005-09-19 12:13 | Polityka.pl
 • 2005-09-16 22:46 | Iwonik

  Re: konkurs

  To super pomysł niektórzy mieszkają w okolicach takich pomników techniki nie zdając sobie z tego zupełnie sprawy. A takich miejsc jest u nas bardzo dużo i żeby spędzić aktywnie wakacje albo urlop wcale nie trzeba wyjeżdżac za granicę, wystarczy siedobrze rozejrzeć wokół siebie. Niektórzy oglądając zdjęcia uwarzająże to niemożliwe że to nasza Polska , ale z drugiej strony zamiast poszukać pokują walizy i jadąza granicę.
 • 2005-09-19 12:13 | PoltergeisT

  konkurs

  Moim zdaniem takich konkursów powinno byćwięcej, ponieważ można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o różnych obiektach i odkryć nietypowe nowe trasy turystyczne. Takie konkursy promują POLSK%u0118 pod względem turystki i nie tylko... każdy znajdzie cośdla siebie - zarówno miłośnicy architektury , turyści i zwykli ludzie ( czytelnicy POLITYKI )
 • 2005-09-19 14:41 | PoltergeisT

  heh

  No niestety taka prawda... wszyscy lecą za granice a swojego do końca nieznają.. a wbrew pozorom duzo ciekawych miejsc u nas jest !