Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Olo Jurewicz i Księżyc

(2)
2005-09-19 14:00 | Polityka.pl
  • 2005-09-19 14:00 | Marcin Wojciechowski

    wymyślony Pilchowy księżyc

    Szanowny Panie Pilch. Dziwię się Pańskiej teorji,że to nie amerykańscy astronauci,ale znakomity skądinąd St.Kubrik przedstawił lądowanie na księżycu.To piramidalna bzdura której nawet propaganda komunistyczna nie upowszechniała,a tu w poważnym piśmie, które czytam od deski do deski może mniej poważny autor, ale Polityka go firmuje, na połowie szpalty rozwodzi się nad swoimi straconymi złudzeniami z czasów młodości.Jednak chyba ma Pan urojenia,ale to podobno normalne przy częstym spożywaniu produktów monopolowych. "Z poważaniem