Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ostatnia prosta

(7)
2005-09-28 10:42 | Polityka.pl
 • 2005-09-23 13:47 | voxipop

  Re: A moze to nie tak?

  "Zaraz zaraz, nie tak szybko. A niby dlaczego mieliby sie rozejsc po roznych obozach?" ano dla tego szanowny Głosie że na Cimoszewiczu, jako stosunkowo nieumoczonym, spoczywał ciężar lidera w kampanii prezydencko-parlamentarnej. Choć zazwyczaj nie podzielam opinii pani Paradowskiej, w tym miejscu się z nią zgadzam. Zresztą to bez znaczenia, dzisiejszy sondaż Rzepy pokazał że wyborcy odeszli od SLD. Może nie utożsamiają jej z lewicą (?) która %u201Emusi być obecna w przyszłym sejmie%u201D czego podobno wymaga %u201Ehigiena polityczna%u201D. "Zżymam się zawsze jak słyszę %u201Elewica%u201D o postkomunistach, rozumiem że próbujecie się farbować, dobrze było by mieć przeciwników na poziomie, niestety jak was szanować skoro wy sami się nie szanujecie! Dlaczego farbujecie się na lewicę? Przecież to budzi tylko niesmak ludzi myślących. I ta pewność że %u201Emusimy być bo tego wymaga %u2026%u201D. Szanowny Panie, uczciwość wymaga stwierdzić że nic nie wymaga żebyście byli, powiem więcej dużo przemawia za tym żeby zamieść was na śmietnik historii, tam wasze miejsce."Jeszcze tylko jedno, Panie Szanowny zmień nicka na; Duch_Che albo Długi_Gierka (no to może nie najlepsze) a może ZOMO_fun, to będzie bardziej adekwatne do Twoich poglądów. Głosem Ludu to Ty nie byłeś nawet za czasów Trybunu Ludu a dziś, szkoda gadać 4% poparcia dla kolesi. Powiem Ci tak szczerze; lud się cieszy."
 • 2005-09-23 14:01 | Vox_populi

  A moze to nie tak?

  "Ta nowa dynamika związana jest w sposób oczywisty z wycofaniem się Włodzimierza Cimoszewicza, którego potencjalni wyborcy rozeszli się po różnych obozach."""Zaraz zaraz, nie tak szybko. A niby dlaczego mieliby sie rozejsc po roznych obozach? To, ze nie maja kandydata na prezydenta nie znaczy, ze nie istnieje opcja polityczna, z ktorej sie marszalek Cimoszewicz wywodzi. SLD jest, i nic nie stoi na przeszkodzie zeby na nich glosowac. Wrecz odwrotnie, dla higieny politycznej w przyszlym Sejmie lewica musi byc obecna. I niby dlaczego mialaby to byc partia MBorowskiego. Starego wygi, ktory zbiegl z tonacego okretu i sie przemalowal na "pierwsza bez skazy". Owszem, SLD jest partia po przejsciach, ma wiele na sumieniu, ale wlasnie to moze gwarantowac, ze nie popelni tych samych bledow. Sa tam teraz ludzie mlodzi, jak WOlejniczak i GNapieralski, nie umoczeni w aferach, juz sprawdzeni w dzialaniu i to ich trzeba wspierac, a nie tych farbowanych lisow, zeby nie powiedziec ostrzej. A wybory prezydenckie? - jesli sie ma swojego kandydata........." "
 • 2005-09-23 14:49 | vox_populi

  Re voxipop

  Szacunku od ludzi, ktorzy najchetniej stawialiby szubienice, sie nie spodziewam i nie oczekuje."Bez sensu i nieprawdziwe jest stwierdzenie, ze Olejniczak i Napieralski, ktorzy maja po okolo 30 lat, sa postkomunistami. Reszte wywodu, Szanownej Osoby, pomine milczeniem. "Dyskusja z glupstwem tylko je niepotrzebnie nobilituje" - jak powiedzial ś.p. Kisiel.
 • 2005-09-24 09:27 | abc

  Re: "Ostatnia prosta"

  To będzie ciekawy niedzielny wieczór. Zobaczymy czy będą też niespodzanki. A moze tak jak w Niemczech - lud zagłosuje wbrew oficjalnym sondażom. Mam prawo też sie łudzić.
 • 2005-09-27 16:34 | lot

  Re: "Ostatnia prosta"

  Mozecie tupac nozkami i nic to nie zmieni drodzy czytelnicy niezbednika yntelygenta," Kaczory wygraly ;-)
 • 2005-09-28 10:42 | PEN-61

  "Ostatnia prosta"

  Największym sukcesem braci Kaczyńskich był udział w filmie " O dwóch takich co ukradli księżyc". Ciekawe, czy za kradzież Księżyca poniesli karę? Czy ich teczki znajdują się w IPN-ie, w związku z tą próbą? Może weszliby w skład załogi amerykańskiej, która wyruszy na srebrny glob? Ale komandorem statku powinien być Ludwik Dorn.Myślę,że na Księżycu UFO=ludki mieliby własne teczki, a srebrny glob uległby zagladziedzieki PISOWI!