Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prawo rynku

(4)
2005-09-21 21:52 | Polityka.pl
 • 2005-09-21 21:52 | anti

  coś optymistycznego

  Niezmiernie cieszę się z powodu wrześniowej ustawy gdyż sama za parę lat będę zdawała egzamin na aplikację.Nie podzielam poglądów niektórych osób sądzących,że poziom usług prawniczych gwałtownie zmaleje.Wręcz przeciwnie-konkurencyjność wzrośnie,a rynek wyeliminuje najsłabszych.
 • 2005-09-23 09:57 | Geniusz

  Re: skrócić aplikację, wpis dla doktorów prawa

  Zdecydowanie - ja by w ogóle wymóg studiów prawniczych dla bycia adwoaktem zlikwidował - nie matura lecz chęć szczera - skoro adwokatem będzie mógł być doktor historii prawa z pracą doktorską o Karolinie to co to by była za różnica.
 • 2005-09-23 13:59 | Student prawa

  skrócić aplikację, wpis dla doktorów prawa

  Pierwszy krok został zrobiony, teraz czas zrobic to naprawde po europejsku;"skrócić aplikację do 2 lat,"skrocic praktyke do 2,5 lat,"przyznac uprawnienia do wpisu na liste adwokacka doktorom prawa,"przeniesc uprawnienia notariusza na adwokata,"wprowadzic aplikacje rowniez do szkol wyzszych jako konkurencja wobec korporacji.