Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mały ekran coraz większy

(2)
2005-09-23 20:16 | Polityka.pl
  • 2005-09-23 20:16 | r@s

    Trochę mało w tej alternatywie.

    Autor, choć zauważył pozytywy CRT (tradycyjny kineskop), niestety nie wspomniał o płytkich kineskopach, powoli przebijających się na nasz rynek. Droższe o ok. 10%, przy przekątnej 30 cali mają głębokość około 30 cm. Kto wie, czy to nie renesans CRT? "Inna sprawa - autor ma, oględnie mówiąc, mierne pojęcie o poziomie techniki w zakresie odwzorowania obrazów. Jako przykład - matryce LCD o czasie reakcji ("odświeżania") 3 ms są w sprzedaży w Polsce od kilku miesięcy; max ekrany LCD to 47 cali (próby z 52); zaczynają rosnąć ekrany OLED itd. Artykuł kiepski jak na Wasz tygodnik!