Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wybory: warto w to grać

(4)
2005-09-24 21:58 | Polityka.pl
 • 2005-09-24 21:58 | ELF

  Po co grać?

  Znowu złodziei wybierać? "Słuchaj administratorze; Jak zechcesz to puścisz, a jak nie - to nie.
 • 2005-09-24 22:24 | krustyna kiniorska

  wybory 2005r

  Popieram stwierdzenia księzy, że trzeba na te wybory pość.Podobnie jak i na prezydenckie. Podobnie jak i w 1989r , trzeba głosować na inną opcję, która zmierza po władzę. Na pewno rząd stworzy Po i PiS. Słuchając ich pomysłów na reformę państwa, czytając o kandydatach na prezydentów, dochodzę do wniosku ,że %u017Ale się stało ,że pan Cimoszewicz się wycofał.On hamował by , przez weto niektóre ustawy PO i PiS.le się stało, że przez te cztery lata , lewica zmiarnowała mandat zaufania, przez korupcję i różne afery.Teraz za to będziemy mieli powtórkę z rządu AWS-UW i na pewno kłótnie , kolesiostwo , tak jak w Warszawie.Dlatego w tych wyborach trzeba oporzeć SDPL i Marka Borowskiego.Krystyna Kiniorska
 • 2005-09-25 15:33 | Nauczyciel gimnazjalny

  Racja

  Bardzo lubę czytać Pana komentarze.Podobały mi się także Pana wypowiedzi w tv na początku lat 90-tych kiedy to dziennikazre różnych opcji wiedli ze sobą ideowe spory.Pozdrawiam całą redakcję."Krzysztof