Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Papa pampers

(2)
2005-09-26 20:56 | Polityka.pl
  • 2005-09-26 20:56 | sol

    pośmiewisko UG

    Nie jest to pierwszy raz kiedy w Polityce pojawia się tendecyjny artykuł (poprzedni o Wiśniewskim). Tym razem pan Walendziak - człowiek "wyjątkowo inteligentny". Tak się składa, że studiowałam na tym samym wydziale co bohater artykułu. Walendziak był częstym przedmiotów żartów wykładowców. Powodów proszę się domyślać. Skąd więc taka laurka? Czy tak rozsądna gazeta jak Polityka zaangażowała się w przygotowanie ścieżki na wielki come back tego pana? "ps Mam nadzieję, że tym razem moderator przepuści mój komentarz.