Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szanowny Panie Premierze RP!

(6)
2005-09-28 18:32 | Polityka.pl
 • 2005-09-28 18:32 | hematemesis

  Zakowski

  Pan Zakowski jest chyba najmniej inteligentnym zurnalistom w calej plejdzie gwiazd tego gatunku. Chyba idzie leb w leb ze swoim kolega z Tok Szoku choc tamten (Piotr Najsztub) jest trudny co raz trudniejszy do pobicia. Pytania Pana Zakowskiego do Pana Negri w ostatnim Niezbedniku Inteligenta byly na poziomie Fakty, az chwilami sam Negri nie dawal rady plytkosci rozumowania Pana Zakowskiego. POlityka do dobre czasopismo ale czemu w nim pisuje Zakowski? Dla humoru macie Mleczke. A w Niezbedniku to juz chyba tylko z glupoty tam jest.
 • 2005-09-28 21:06 | rosa91b

  Prost w oczy

  Brawo Panie redaktorze Żakowski. Do tych tygrysów z polityki trzeba mówic prosto w oczy i poprawiać między oczy.
 • 2005-10-03 12:17 | Urszula

  Re: Zakowski

  "List do Premiera RP" to jest dokładnie to, co powinno przyjść do głów tym wszystkim, którzy rozpychają się jak nie powiem co przy czym. Dokładnie tak samo uważam. I mimo iż sercem jestem po stronie Donalda, to bez wahania głosowałabym na Cimoszewicza - gdyby wciąz kandydował. Powiem więcej - jestem pewna że wygrałby te wybory w cuglach. I w zasadzie tak to sobie wyobrażałam; Cimoszewicz prezydentem a PO większością w parlamencie. I może gdyby większość zagłosowała na Rokitę a nie na Jarosława Kaczyńskiego - premier z Krakowa ustąpiłby miejsca premierowi z Gdańska?... ;) Ale byłaby heca! Może własnie taka konfiguracja byłaby dla Polski najszczęśliwsza? Co o tym myślicie?
 • 2005-10-03 15:34 | m_ean

  Re: Zakowski

  " ...Logika łupów. Poczucie bezkarności. Na te wszystkie choroby zapadło SLD. Ale nie ono pierwsze, o czym przypominają toczące się procesy ludzi Solidarności. ..."""Panie Zakowski,"Z cąłym szacunkiem taka ekwilibrystyka nie przystoi osobie uważającej siebie za inteligentną na tyle, aby szanować swoich cyztelników."Nie uważa Pan, że takie zestawienie faktów jest co najmniej niesmaczne?"Traktowanie nas (nie mających na codzień możliwości tworzenia na forum czasopism swoich "blogów") jak analfabetów funkcjonalnych jest zaiste niesmaczne."Cóż za troska o biedny kraj przeziera zza tych słów. Rozumiem, że skoro SLD się nie udało to nie uda się nikomu zachować twarzy do końca swoich rządów?"Dla mnie to jednoznaczne wskazanie swoich preferencji politycznych tylko z tym drobnym ale, że nie jest warte wydania 4,5 na gazetę, w której ma Pan zaszczyt pisywać. Proszę za pieniądze czytelników choćby postarać się o odrobibnę wysiłku intelektualnego.""
 • 2005-10-03 15:40 | ELF

  Re: Zakowski

  Mam odmienne zdanie. "Polityka" straciłaby wiele, gdyby zabrakło w niej Żakowskiego. "A może byś tak Ty, Bematemesis, podał przykłady "inteligentnych" pytań jakie należało zadać p.Negri, by prowadzić "inteligentną" rozmowę? ""