Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polityczne reality-show

(6)
2005-10-03 10:22 | Polityka.pl
 • 2005-09-30 18:25 | vox_populi

  Malo porywajace widowisko

  Tak, w sumie warto bylo obejrzec to widowisko. I jak mozna sie bylo przekonac, igrzyska juz sa, pytanie, czy bedzie z tego chleb.~~~~ "To, ze pan Marcinkiewicz pozwala na wiele Jaroslawowi Kaczynskiemu nie oznacza wcale, ze pozwoli JRokicie. Wystarczy spojrzec na wyraz jego twarzy i zaciete usta. Tu kwestie ambicjonalne beda chyba mialy duze znaczenie. Nawet "dominujaca osobowosc" Rokity nie na wiele moze sie zdac. Pytanie tylko, czy w takiej sytuacji JRokita nie zabierze zabawek i nie pojdzie na swoje podworko?~~~~ "Przypuszczam, ze koalicja PiSPO powstanie, nie wiadomo tylko jak dlugo bedzie trwac. W naszym wspolnym interesie jest, by sie dogadali i dotrwali do konca kadencji. I oczywiscie, zeby sensownie rzadzili, z pozytkiem dla Polski. Czy to jest mozliwe przy tak roznych programach?, oto pytanie.~~~~ A jesli chodzi o wybor prezydenta? Sadze, ze jednak wygra Tusk. Jest sympatyczny, a to u wyborcow bardzo sie liczy. Czy slusznie, to juz inna sprawa.
 • 2005-09-30 22:11 | marzena

  Re: Bez szans na obiektywizm

  Moze i nieobiektywny, ale za to w 100% prawdziwy. Kaczyńscy pokazuja klasę - poczekajcie wszyscy, bo my mamy jeszcze wiecej do ugrania. A że inaczej się umawialiśmy? Politycy nie sa od tego, żeby dotrzymywać słowa, jak im jest to niewygodne.
 • 2005-09-30 22:18 | LS

  Re: Bez szans na obiektywizm

  Kaczynski dzisiaj w Brukseli potrafil tylko wydukac ze rozmowy z Barozą były bardzo ciekawe, a na pytanie o wydazenia w kraju - że nie zna sytuacji i nie wie co sie dzieje w kraju od kilkunastu godzin (chociaz był w Brukseli z Marcinkiewiczem). Bardzo to budujace ze nasz opacznosciowy prezdent jest jak dzieckoo we mgle.
 • 2005-10-01 22:26 | rybaczek

  A głupiutki jesteś pro_pos

  Kwaśniewski nie rezygnował ze stanowiska dla swojej żony lub kogokolwiek z rodziny , a jeden z Małych Braci tak . I tego tyczył ten komentarz . Jeżeli w szkole nie naiczyli czytać ze zrozumieniem to teraz już za pó%u017Ano . No chyba ,że rozumiesz , ale porostu Kwacha nie lubisz i pleciesz byle co byle przeciwko niemu . Żal mi ludzi zindoktrynowanych , a do takich się zaliczasz , ale i tacy są potrzebni w naszym społeczeństwie .
 • 2005-10-03 10:22 | Pro_pos

  Bez szans na obiektywizm

  P.Paradowska moglaby zachowac choc pozory obiektywizmu. Pisanie o interesach rodzinnych bardziej by pasowalo do PP Kwasniewskich ale watpie aby p.redaktor w ta strone kiedykolwiek wazyla sie cos powiedziec.