Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nobel nierychliwy

(2)
2005-10-05 12:15 | Polityka.pl
  • 2005-10-05 12:15 | Nobel

    nagroda Nobla

    Od kilkunastu już lat obserwujemy,że nagrody dostaja ludzie któtrzy nie maja nic wspólnego z kierunkami jakie określił Nobel.Przeważnie otrzymuja nagrody politycy,poeci,pisarze nie mając nic wspólnego z fizyka itp.Dlaczego nie realizuje sie testamentu Nobla zgodnie z jego zapisem? Czas najwyższy to przerwać bo dla autorów naprawdę zasługujących na tą nagrode nie będzie miejsca.dość z pisakami,poetami i zwłaszcza politykami!!!!