Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

dom lalek

(2)
Wybitny poeta polski Tadeusz Różewicz zgodził się publikować na naszych łamach swoje nowe wiersze. Dziś drukujemy pierwszy.
  • 2005-10-05 19:22 | elfik3

    ...

    ...piękna metafora życia i całokształtu działalności "WIELKIEGO CZŁOWIEKA TEATRU PANTOMIMY"..."CHWAŁA I CZE%u015A%u0106, ZAR%D3WNO JEMU... "JAK I TW%D3RCY UTWORU!!!
  • 2005-10-07 23:17 | AnWB

    POPiS i te lalki

    Trzeba dodac, ze wspaniale muzeum lalek zostalo zniszczone przez koltunow wroclawskich kierowanych przez POPiS (d.AWS). Pozbawiono praw przyjaciela Tomaszewskiego a muzeum jak wyzej. A ONI teraz beda mieli wiecej wladzy.