Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak nas widzą?

(3)
2005-10-06 03:47 | Polityka.pl
  • 2005-10-06 03:47 | kiwany

    To efekt pracy mediów i Kościoła.

    Zmieni się stosunek do Rosji po wizycie papieża w Moskwie.
  • 2005-10-06 11:14 | PK

    Tageszeitung ma sporo racji

    Niestety... z dokładnością do antysemityzmu, który nie był obecny (przynajmniej nie rzucał się w oczy) w kampanii wyborczej, to jest w tym bardzo dużo prawdy. Bo taki PiS jest -- populistyczny i popierający karę śmierci, z dość koszmarnym połączeniem narodow-socjalistycznym. ""I nie wiem czy się cieszyć, że większość głosujących na PiS popierała go raczej z innych powodów, czy też żałować tego, że nie było to dla nich przeszkodą w oddaniu swojego głosu na partię braci Kaczyńskich.