Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po słowie do kłębka

(2)
2005-10-06 10:10 | Polityka.pl
  • 2005-10-06 10:10 | mike

    działania OGPU w Polsce

    Czytałem artykuł z ciekawością bo jest wątek sowiecki w sprawie podłożonych bomb w Warszawie w 1923r; Professor Donald Rayfield w swojej książce "Stalin and his hangmen" (Penguin 2005) pisze że w 1923 Józef Unszlicht, jeden a zastępców Dzierżynskiego, brał udział w wysadzaniu częsci cytadeli warszawskiej gdzie był uwięziony jeszcze przed pierwszą wojną światową. Czy to ma coś wspólnego z bombami Bagińsdkiego i Wieczorkiewicza???