Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dolina trędowatych

(3)
2005-10-10 12:47 | Polityka.pl
  • 2005-10-09 23:23 | maciek

    Re: zacofanie

    to jest właśnie Rumunia... kraj wielkich kontrastów... miasta i wsie które wyglądają bardzo "po polsku", ale i gdzies nieopodal zupełne średniowiecze... nie żeby w Polsce nie było wiosek zapomniach przez Boga, ale to na co tam się można natknąć to jest dopiero masakra... bąd%u017A co bąd%u017A, zachęcam do odwiedzin Rumunii!
  • 2005-10-10 12:47 | Elkan

    zacofanie

    Czy czytając ten artykuł nie zastanawialiście się na jakim świecie żyjemy?? Ludzie są izolowani, wyrzucani poza nawias społeczeństwa. W imię czego, panicznego strachu, biedy, ignorancji, czy wstydu??!! ""Czy nie zawstydziliście sie czytając, że 30 zł, które wydajemy na drobiazgi, mogłoby otworzyć komuś drogę do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie?""Jestem przerażona tym, że to w dużej mierze przypadek decyduje o powodzeniu w naszym życiu. Władza?? Umiesz liczyć - licz na siebie!