Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Atrakcyjny Kazimierz

(2)
2005-10-07 09:38 | Polityka.pl
  • 2005-10-07 09:38 | jerzorek

    8 lat temu było tak samo.

    Sytuacja jako żywo, przypomina tę sprzed ośmiu lat. Kto wtedy słyszał o Buzku. Taki króliczek z rękawa Maryjana, jak dziś Kaczyńskiego. Ilu wyborców głosujących na PiS wiedziało, kto to taki - Marcinkiewicz. Ja osobiście czuję się zażenowany (głosowałem na PO) i zdezorientowany. I daję sobie głowę uciąć przy samym tyłku, że jak Lechu K. przegra z Tuskiem, PiS wymyśli, że jednak premierem będzie Jarosław(Marcinkiewicz np. ciężko się rozchoruje czy coś w tym stylu).