Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prezydent do nas przyjdzie

(3)
2005-10-07 18:53 | Polityka.pl
  • 2005-10-07 18:53 | vox_populi

    Kto???

    Pierwszy raz w zyciu nie potrafie podjac decyzji. Moj Kandydat czmychnal z placu boju, niczym sploszony zajac. ~~ Kazdy z dwoch Kandydatow, ktorzy sie w wyscigu do fotela prezydenckiego licza, ma swoje wady i zalety. Ktore przewazaja?, trudno powiedziec. Czy sugerowac sie sympatia? - to malo powazne podejscie. Antypatia? - troche to malostkowe. Pozwolic, aby inni, bardziej przekonani do swoich racji, zadecydowali? Prawde mowiac nie lubie, kiedy ktos za mnie decyduje. ~~ Mam jeszcze troche czasu do namyslu...
  • 2005-10-10 10:33 | samotna matka

    A ja nie będę na ciebie glosować Panie Tusk.

    >>>Tusk stara się pokazać jako polityk, którego wizje dotyczą wszystkich, i przy którym wszyscy będą bezpieczni>rad%u017A sobie sama - państwo nie jest ojcem twoich dzieci