Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Oślepiające syreny

(2)
2005-10-08 13:24 | Polityka.pl
  • 2005-10-08 13:24 | Czytelnik

    Tahistoskop

    Jestem za tym, ażeby billboardów i standów z fotkami o treści erotycznej było maksymalnie dużo; wzdłuż wszelkich dróg i deptaków. odwracaloby to naszą uwagę od tego syfu, który nas otacza. Seks jest jedynym %u017Aródłem zadowolenia w tych okropnych czasach. Mogę być ślepy jak królik, byleby dostarczać sobie jak najwięcej wrażeń wzrokowych i innych, które będą %u017Aródłem mojej chociaż chwilowej satysfakcji. Jeszcze tego brakowało, żeby zdjęli z ulic gołe baby pod takim pretekstem! Niektórzy ślepną widząc jowialnie uśmiechniętą rumianą twarz dobrodzieja... ślepną ze złości. Co nie oznacza, że trzeba nakazać niektórym zakwefienie fizjognomii. To od brzydoty tegoświata można na trwałe oślepnąć. Co nam pozostanie, jak pozdejmujecie nam te gołe baby?! Ludzie!!!