Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Konkurs "Pomniki techniki" rozwiązany!

(2)
2005-10-08 20:59 | Polityka.pl
  • 2005-10-08 20:59 | Tomasz

    Refleksja po konkursie

    Głęboko wierzę w obiektywizm komisji konkursu %u201EPomniki techniki%u201D. Trudne zadanie spośród kilkuset zgłoszeń wybrać te najlepsze. Mam też nadzieję, że spośród wielu zgłoszeń takich samych obiektów wybrane zostały te najlepsze prace z uwzględnianiem najlepszych fotografii i najdokładniejszego opisu. Myślę także, że o efekcie szanownej komisji nie zaważył fakt grupowej pracy (duży nakład sił) czy forma nadesłania pracy (mniej lub bardziej czasochłonna) a górę wzięły rzeczowe kryteria w ocenie. Mam nadzieję, że nagrodzone prace zostaną opublikowane na łamach Polityki, dzięki czemu wszyscy będą mogli określić kryteria doboru %u201Epomników%u201D, jakimi to komisja przyznała pierwszeństwo z uwzględnieniem nadesłanego opisu.""