Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kosmetyki do ciała przeciw cellulitowi i rozstępom

(1)
Cellulit to defekt kosmetyczny skóry trapiący aż 80–90 proc. kobiet. Potocznie nazywany skórką pomarańczową, a niesłusznie cellulitisem (ten oznacza stan zapalny tkanki łącznej).
  • 2005-10-10 08:27 | justi

    mydlenie oczu

    Nie ma kosmetyków, które zwalczają cellulit. Albo ma się predyspozycje do tego defektu, albo się nie ma. Od szkoły podstawowej miałam problemy z cellulitem na udach, który utrzymuje się nadal i żadne maści i masaże nie zniwelują tego defektu. Kobiety pomyślcie, modelki z pierwszych stron gazet mają problemy z cellulitem, a stać je przecież na najdroższe kosmetyki i zabiegi w gabinetach. Cellulit pojawia się też u kobiet zawodowo uprawiajacych sport. Nie ma znaczenia, że ktoś prowadzi taki lub taki styl życia. Znam osoby nie parające się jakąkolwiek formą sportu nawet w najlżejszej formie - nigdy nie miały problemów z cellulitem. Genetyczne uwarunkowanie, po prostu. Wystarczy poczytać szerzej na ten temat, by zrozumieć, że firmy farmaceutyczne chca na nas zarobić. To samo odnosi się do wszelkich kremów przeciwzmarszczkowych. Gdyby był na świecie choc jeden taki kosmetyk, gwiazdy z Hollywood (śpiące na pieniądzach)nie poddawałyby się operacjom plastycznym. Trzymajcie się kobiety i nie dajcie nabijac w butelkę.