Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska przed wyborem

(2)
2005-10-10 16:58 | Polityka.pl
  • 2005-10-10 16:58 | Tadeusz D

    Nie głosuję już się "wypaliłem".

    W mediach już "szaleją" ,dyspozycyjni redaktorzy-dziennikarze-publicysci itp"ble,ble- nawołują - głosowanie w II turze obywatelskim obowiazkiem oznaką"demokracji.A ja mam to w "nosie ".Mój kandydat "przepadł".A głosować na Tuska lub"Kaczyńskiego nie będę.Poprostu Ci Panowie są mi ambiwalentni.Na prawicy i"lewicy pozostało wielu kompetentnych ludzi, którzy mogli by zostac swietnymi"prezydentami,ale demokracja -los chciał inaczej. Głosowac pomimo swojej woli,"tylko dlatego ,że któryś z nich musi być prezydentem , w ramach"obywatelskiego obowiazku -demokracji dobrowadza mnie do skrajnosci.Pozostanę w"domu-nie będę "robił" za "frekwencję", nie będe tez oddawał głosów nieważnych i"skreślał obydwóch .Zaufałem jednemu-"przepadł" -z pokorą przyjęłem wynik"wyborów- demokracji-pozostane dalej z nim, w doli i niedoli- słowa dotrzymam.A"życie pokaże jak wielu Polaków dozna zawodu.Ja do nich nie będe należał.To też"prawo demokracji."