Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kwadratury II tury

(4)
2005-10-17 10:26 | Polityka.pl
 • 2005-10-16 12:19 | Tysia

  Re: TUSK

  Myślisz że Tusk jest odpowiednią osobą na prezydenta? On chce sprywatyzować szkoły, więc Ci którzy nie mają zbyt dużo pieniędzy nie puszczą swoich dzieci do szkoły, bo nie będzie ich stać na wykształcenie ich, tylko Ci którzy mają ful kasy mogą sobie na wszystko pozwolic.Ktoś może być tzw. "głąbem" ale i tak skończy tę szkołę jaką bedzie chciał.Czy wprowadzenie 60 min. lekcji jest rozsądne? raczej nie!
 • 2005-10-17 10:26 | Gosia

  TUSK

  mam nadzieje ,że wygra DONALD TUSK a nie ten cały Kaczor
 • 2005-10-18 16:43 | kik

  re gosia

  widać jednoznacznie że kobiety sugerują się w "znacznej mierze prezencją i wyglądem - a czy "nasz kraj ma wygladać ja kraje poł ameryki"z rozpanoszonymi korporacjami wyzyskiem i liberalną"biedą"