Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kłopoty na drodze

(1)
Policje europejskich krajów podchodzą do sprawy prędkości w różny sposób. Jedne są dość liberalne (państwa śródziemnomorskie), inne przeciwnie, niezwykle rygorystyczne. Przykładem mogą być kraje skandynawskie, gdzie za przekroczenie prędkości płaci się wysokie mandaty. Także na Litwie radzimy nie ulegać pokusie – policja bezwzględnie egzekwuje przepisy, a radary można spotkać na każdym kroku.
  • 2005-10-12 20:27 | majka

    dane wg. mnie nieaktualne

    od trzech lat często bywam w Serbii i nigdy nie spotkałam "ulicznych sprzedawców paliwa" - to chyba wiadomości z czasów konfliktu wojennego. Stacje takie jak u nas, ze sklepami, restauracyjkami a czasem z motelami obok. Jak sie pisze w poważnej prasie to nie należy wypisywać byle czego. Wobec powyższego pozostałe informacje też mogą być niesprawdzone.