Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PiSowski sposób myślenia

(5)
2005-10-12 22:08 | Polityka.pl
 • 2005-10-12 22:08 | Max

  Pani juz dziekujemy!

  Pani red. Paradowskiej wypada juz podziekowac.Ja wiem,ze boja sie Panstwo wygrania Kaczynskiego.To sie jednak stanie!
 • 2005-10-12 22:11 | Roman

  Prosze nie uogolniac

  Pani red.Paradowska w ciekawym artykule musiala jednak wskazac,ze boi sie Kaczynskiego.J.Kurski to nie myslenie calego PiSu.Prosze nie uogolniac.
 • 2005-10-13 00:23 | rosa91b

  Kali

  Wszystko to prawda co napisała redaktor Paradowska. Wielkie wzburzenie widać było na twarzy pokrzywdzonego kandydata na prezydenta. Tak zachowywać się może człowiek o mentalnośći Kalego. Kiedy jego pułkownicy uczestniczyli w przestępczej prowokacji przeciwko Włodzimierzowi Cimoszewiczowi, wówczas, twierdził on, że to tylko sprawa między Cimoszewiczem i jego asystentką. I mimo, że sami pułkownicy związani z Platformą potwierdzili swój udział w przygotowaniu tej haniebnej prowokacji, która daleko bardziej wstrząsneła krajem niż plotki Kurskiego na temat dziadków Donalda, do żadnej odpowiedzialnośći za ten skandal się nie poczuwał.
 • 2005-10-13 11:16 | reminder

  Zasady i mleko

  P.Redaktor zapewne przez nieuwage pomija zasady jakimi kierowal sie p.Miodowicz walczac z Cimoszewiczem (choc nie tak dawno sama sie na to oburzala) czy zasady prowadzenia show wyborczego w hospicjum. Nie pisze tez jak reagowal czlowiek z zasadami kiedy mleko rozlewalo sie w tych przypadkach.