Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

POLITYKA - 10 lat koloru!

(2)
2005-10-14 01:50 | Polityka.pl
  • 2005-10-14 01:50 | ELF

    Politykę mam, ale co z tego.

    Nie odesłałam kuponu, mimo, że nie musiałam płacic za znaczek;-)) "Musiałabym wiecej rubryk zaznaczyc niż sugerowała redakcja. No i tak sie zastanawiałam, że ankiety nie wysłałam. Oczywiście lubie Żakowskiego, Stommę, Pilcha, Grońskiego, Parandowską, Solską i młodzież redakcyjna. No i Edwina! Passenta, rzecz jasna, też lubie, choc ostanio wkurzył mnie tymi oszczędnościami polityków. Ach - niech ma rację, co mi szkodzi. Nie będę się sprzeczać. Przy okazji PRZEPRASZAM REDAKCJ%u0118 za mało ekskluzywny list, a wręcz prostacki, jaki kiedykolwiek napisałam i wysłałam. SORRY. "Pozdrawiam Was i życzę dalszych osiągnięć i sukcesów."