Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sezon krokodyli

(2)
2005-10-14 16:46 | Polityka.pl
  • 2005-10-14 16:46 | vox_populi

    Marne szanse

    Nie rozumiem dlaczego Wanda Rapaczynska chce wtopic miliony w projekt, ktory z gory jest skazany na niepowodzenie. Ambitny tabloid, to oksymoron. Czy nie lepiej po prostu obnizyc cene GW. Jest pewne, ze wowczas sprzedaz znacznie wzrosnie. ~~~A jesli Agora odczuwa "potrzebe rozwoju koncernu", jak mowi WRapaczynska, to mam wrazenie, ze wybrala najgorszy sposob z mozliwych.