Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Roman trzymaj się

(4)
2005-10-19 09:05 | Polityka.pl
 • 2005-10-19 09:05 | Czesław

  Od pana Kluski chciano pieniędzy.

  Od pana Romana Kluski probowano wymusić finansowe wsparcie SLD.
 • 2005-10-19 11:53 | Milczek 48

  Kluska na swiętego.

  Coś się autorowi pomieszało w głowie. Jak można wybielać kogoś kto działał na granicy prawa. Gdyby wszystkie poczynania p, Kluski były zgodne z prawem, które przyznam jest niejasne urząd skarbowy nie wytoczyłby przeciw niemu zarzutów. Właśnie w pańskim artykule widać postawę nas Polaków. Działajmy tak żeby to "nasze" głupie państwo wyzegarkować. Taka postawa obowiązuje w gospodarce, polityce itd. A gdzie przyzwoitość i honor. To że p,Kluska doznał objawienia i zaczął finansować "czarnych" wcale go nie usprawiedliwia.
 • 2005-10-19 14:17 | Imre

  do milczka 48

  Panie Milczek 48 to chyba Pan ma problem z mieszaniem. Firma "Optimus" i nie tylko, zgodnie z prawem obowiązującym eksportowała komputery także zgodnie z prawem wóczas istniejącym importowała komputery dla potrzeb szkolnictwa i na zlecenie odpowiedniego Miniterstwa. A więc gdzie Pan widzi działanie na pograniczu prawa?? Chyba że ma Pan na myśli urzędników w to zamieszanych ale wtedy nazwiemy to działanie bezprawne. Osobnym tematem w tej sprawie jest forowanie przez nasze MF firm zagranicznych i zwalnianie ich towarów z opłat VAT i innych podatków, ale jest to codzienność w naszej gospodarce i stało się normą. NASZ RZ%u0104D MA OBOWI%u0104ZEK WSPIERA%u0106 NASZ%u0104 GOSPODARK%u0118, WSPIERA OBC%u0104 A WI%u0118C CZYJ JEST TEN RZ%u0104D?? Może tu zaczniemy szukać przyczyn złej kondycji naszej gospodarki.