Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak uratować Kaina

(3)
2005-10-24 16:21 | Polityka.pl
  • 2005-10-23 21:33 | Joanna J.

    Re: Dziekujemy

    "Zabić" to słowo używane w tym tekście w sposób niezgodny ze swoim znaczeniem. Znajoma opowidała mu o tragedii swojego krewnego, kóry przejechał w nocy leżącego na jego pasie ruchu pijanego mężczyznę,mówiąc, że kuzyn go zabił. Nie, do cholery, nie! Nie zabił go, co najwyżej nieumyślnie ( a nawet bez jakiejkolwiek winy) spowodował jego śmierć! Bo jakie jest przełożenie jego zamiarów na ten skutek, no jakie, pani Pietkiewicz? A wie pani, jaki jest wpływ takich słów na psychikę osób, o których pani pisze?
  • 2005-10-24 16:21 | Stowarzyszenie Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach i Kolizjach

    Dziekujemy

    Pani Barbaro, jestesmy wdzieczni w imieniu poszkodowanych za ten wspanialy tekst. Ale nie ma w nim słowa o Pomocnych Dloniach z Radomia. Prosimy o tekst na temat winy i przeproszenia. wczoraj zglosila sie do nas siostra polamanej kobiety, 7 letni syn po operacji watroby, maz nie zyje. Pierwsze slowa tej kobiety byly; sprawca lezal w tym samym szpitalu, wyszedl i nawet nie powiedzial przepraszam. Koniecvzny jest tekst na ten temat. Nikt o tym nie mowi. Ludzie nie wiedza, boja sie i w ten sposob zostaje trauma na cale zycie dla obu stron!!!!!!Pozdrawiam"Ewa Sold"Stowarzyszenie Pomocne Dlonie z Radomia