Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Barwy kampanii

(4)
2005-10-19 16:09 | Polityka.pl
 • 2005-10-19 16:09 | mandolina

  Stare uklady nie pomogly

  Pan Cimoszewicz myslal moze, ze stare stare uklady i znajomosci z komunistami wystarcza aby wygral kampanie.
 • 2005-10-21 20:16 | OLO

  POPARCIE WAŁĘSY

  POPARCIE WAŁ%u0118SY DLA TUSKA jest wyrazem wdzięczności za to że syn Wałęsy jest posłem w sejmie wlasnie dzieki PO i prosze jakie to proste, zresztą kto patrzy na poparcie człowieka który nie umie skleić zdania
 • 2005-10-24 13:21 | Jogi2

  Do Pana Lisa

  Jaką Pan ma dziś minę, po opublikowaniu powyższego artykułu, w kontekście zwycięstwa Lecha Kaczyńskiego. Zasady demokracjii na szczęście zwyciężyły! Władza w demokratycznym kraju, Panie Lis, pochodzi z nadania Narodu, a nie z nadania jakieś anonimowej grupy kapitałowej, która finansuje kampanię wyborczą swego kandydata (D.Tusk)żądając wzamian zabezpieczenia swoich interesów gospodarczych. Zwycięstwo P.Kaczyńskiego wpisuje Polskę w problem walki społeczności światowej z wyższą formą liberalizmu bez zasad (libertynizmu)jaką jest globalizm. Co Pan na to?