Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowy plan defilad

(3)
2005-10-24 16:15 | Polityka.pl
  • 2005-10-24 14:30 | rycho

    Re: Plac Defilat

    Zaorac i kukurydze posadzic
  • 2005-10-24 16:15 | michal

    Plac Defilat

    Jak oglądam projekt zabudowy Placu Defilat to mi się wlos na glowie jeży. Za postawienie kilku klocków placą komuś ogromne pieniądze. To ja bym też potrafil zaprojektować te klocki za polowę ceny. Tęsknimy za sterą Warszawą. Czy nie można przy byciu nowoczesnym spróbować nawiązać do klimatu starych przedwojennych kamienić, a nie tylko szklo i szklo? Ale jak się robi projekt po znajomości, to i wyobrażni braknie.