Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jeden z dwóch

(3)
2005-10-21 14:03 | Polityka.pl
  • 2005-10-21 14:03 | Bartek Raducha

    "Co się stanie, kiedy wygra Kaczyński...?"

    Takie pytanie padło w czasie debaty z Donaldem Tuskiem na temat kampanii wyborczej na białostockim WSAP-ie. Z racji niemożności zapisania dłuższego tematu, przedstawie tu całą treść; "Co się stanie, kiedy wygra Kaczyński...? W Polsce powstanie kurnik?" Odpowied%u017A była bardzo wymijająca; "Nie jestem ornitologiem" - odrzekł kaszub, niemieckiego pochodzenia dla pytającego studenta."To dowcipne, acz bardzo mądre pytanie skłoniło mnie do pewnego rodzaju rozważań, które mogę sprecyzować w kilku zdaniach. "Jeżeli pan Kaczyćski wygra wybory, nie będze wtedy równoważnika dla PiS, któego jest on reprezentantem, i wtedy partia braci Kaczyńskich stanie się dosłownie gigantem, który będzie wyra%u017Anie dominował na ulicy Wiejskiej, i nie sądzę, żeby doszło do consensusu satysfakcjonujacego obie strony prawdopodobnej koalicji PiSPO lub jak kto woli POPiS. "Kontynuujac myśl owego młodego człowieka; "Jeżeli na Wiejskiej popwstanie >>kurnik
  • 2005-10-24 15:43 | Wisnia

    Z dwojga złego

    Z dwojga złego zamiast Tuska wybrano Kaczyńskiego. Emeryci, renciści i nudzący się bezrobotni wybrali się na wybory. Młodzież gdzie wasz bunt, gdzie wasza walka o lepsze jutro???!!!"PiSda? Kaczor da? Prezydent powinien się jakoś reprezentować, a Kaczor jak mongoł a dama...czy to dama??? Szkoda słów...