Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Powiedzmy, jaka ma być Polska

(3)
2005-10-24 16:11 | Polityka.pl
  • 2005-10-24 13:25 | Rita

    Re: Państwo policyjne Kaczyńskiego.

    Niestety, stało się, jak można było przypuszczać. Zmobilizował się elektorat, który chce wieść leniwe, spokojne życie z rent, zapomóg i kolejnych "podatów socjalnych", których jesteśmy - ludzie ciężkiej pracy - sponsorami. Nie podoba mi się sponsoring patologii, zakonserwowanego bezrobocia i rynkowego wstecznictwa. Nie chcę żyć w kraju narodowej socjalizacji, konserwatyzmu, nacjonalizmu i ostracyzmu. Będę wstydzić się w Europie polskiego antyprezydenta. Polokenie mlodych, racjonalnie myślących ludzi jak zwykle nie poszlo do urn, ich rodzice poszli i zgotowali swoim dzieciom bagno. Takie samo bagno, jakie nam w Warszawie zgotowała kaczyzacja przez swoją nieudolność, ksenofobię i biurokrację.
  • 2005-10-24 16:11 | Marcus

    Państwo policyjne Kaczyńskiego.

    Polecam wszystkim artykółw w przekroju pt. "Sprawiedliwość według PiS". Nie chcę żyć w państwie policyjnym!Głosuję na Tuska. W ludzi tzreba wierzyć a nie zamykać ich do więzienia na rok za drobne występki i wykroczenia.Po roku w wiezieniu człowiek straci pracę,nadzieję,żonę a po powrocie stanie sie prawdzuiwym przestępcą....