Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska gola!

(2)
2005-11-02 10:55 | Polityka.pl
  • 2005-11-02 10:55 | polakko

    szkoda...

    szkoda że autor naprawdę nie przyłożył się do tej mini recenzji. tekst wygląda jak żywcem przepisany z jakiejś promocyjnej gazetki lub po prostu z okładki gry."""Sprawozdawcy sportowi odnale%u017Ali się w nowej roli i ich komentarze, nagrywane przecież w studiu, brzmią wiarygodnie podczas zmagań piłkarzy.""nie wiem czy np. szpaku mówiący przy wyniku 4-0 "prowadzą 2-0" jest wiarygodny. czy określenie kiepskiej wrzutki jako niebezpiecznego strzału także tą wiarygodność pokazuje."""Na pochwały zasługuje doskonała grafika""widać autor jakoś inaczej niż większość graczy rozumie doskonałą grafikę...""to takie 2 przykłady z tej informacji (tylko 2 ponieważ info b.krótkie)."niedobry jest fakt że Polityki młodzież raczej nie czytuje. więc rodzic po przeczytaniu takiej "rzetelnej" informacji kupi swojemu dzieciakowi tą grę z przekonaniem iż dokonał dobrego wyboru... ciekawe jak pó%u017Aniej będzie się czuł jak dzieciak powie że przyniósł mu niesamowicie niedopracowanę grę.""szkoda że autor nie zauważył też niesamowicie kiepskiego wydania tejże gry. błędne seriale, pudełka z wersją angielską sprzedawane jako polskie itp."ale cóż sie dziwić skoro z recenzji zdecydowanie można wyciągnąć jeden wniosek. autor z grą miał styczność zapewne góra przez 30 min. a co po takim czasie można napisać...""Aż odechciewa się czytać...