Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Śpiący inkwizytor

(3)
2005-11-02 15:53 | Polityka.pl
  • 2005-11-02 15:53 | sober

    Warto przeczytac co sie napisalo

    Red. Ostrowski nie widzi innej mozliwosci niz sie obrazic albo udowodnic ze nie maja racji. Obrazic mozna sie na kogos kogo sie w miare powaza. Autorow tworczosci ktora sam cytuje mozna w co najwyzej ignorowac. Co wedlug red.Ostrowskiego mozna udawadniac komus piszacemu o deux canards ? Swoja droga czy zagraniczni pismacy nie czerpia swojej wiedzy od kolegow z zaprzyjaznionych ideowo Gazet ? Ich teksty przypominaja zabawe w gluchy telefon gdzie na wejsciu mamy tekst z naszej Gazety a na wyjsciu to co powyzej.
  • 2005-11-03 18:01 | S.Hojny

    Plan zajęć.

    Plan zajęć pana Marka Jurka na najbliższe tygodnie;"-zamknąć supermarkety w niedzielę,"-zdelegalizować TVN i Polsat"-zdelegalizować wszystko co kojarzy się z sexem"-zmienić wygląd dystrybutorów i wlewu paliwa do samochodów,"-usunąć prezerwatywy i środki antykoncepcyjne z rynku,"-upewnić się, że nikt nie rząda sprowozdania finansowego od Ojca Dyrektora,".. a po nas choćby i potop.