Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wybory jak rozbiory

(4)
2005-11-03 10:54 | Polityka.pl
 • 2005-11-03 10:54 | ania

  wybory

  Moja opinia na temat wyborow jestem nie zadowolona ale po czesci tak bo lepiej ze Kaczynski zostal niz mialby zostac Tusk najlepiej by bylo jakby prezydentem zostal Lepper ON POPRAWIL BY NASZ PODUPADAJACY KRAJ!!~!Lepper to moj idol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • 2005-11-04 12:06 | Wojtek Szymański

  Wybory jak rozbiory

  "Na Ziemiach Odzyskanych, gdzie generalnie przeważał Tusk, znalazła się jednak duża wyspa Kaczyńskiego %u2013 Dolny %u015Aląsk.""Otóż z danych publikowanych na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej wynika, że na Dolnym %u015Aląsku wybory wygrał Donald Tusk (53,16 proc.), a Lech Kaczyński otrzymał 46,84 proc. głosów. "W pierwszej turze wyborów również lepszy był kandydat PO."Pozdrawiam."Wojtek Szymański, Wrocław
 • 2005-11-08 15:30 | Iza

  Dolny Slask wyspa PiS?

  troche sie zdziwilam, zawsze bylam przekonana, ze PO ma we Wroclawiu wieksze poparcie niz PiS