Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Treser kobiecej duszy

(6)
2005-11-09 09:26 | Polityka.pl
 • 2005-11-09 09:26 | agnieszka

  Czyzby dyskriminacja?

  Bardzo lubie siatkowke i czesto ogladam mecze w TV. Zastanawiam sie tylko nad jednym, dlaczego meska siatkowka- rozgrywki ligowe, turnieje itd., sa regularnie transmitowane w TV, wyniki i przebieg opisywane w gazetach(jestem czytelniczka GW), natomiast siatkowka kobieca jest tak malo widoczna w mediach. Przeciez to Panie sa mistrzyniami Europy, a Panowie zajeli dopiero 5 miejsce. Nie uwazam wcale, ze kobieca siatkowka jest mniej widowiskowa od meskiej. Naprawde tego nie rozumiem, a minister Sroda zostala odwolana.....
 • 2005-11-09 12:26 | widz

  z całym szacunkiem dla pań, jednak

  siatkówka męska jest zdecydowanie bardziej widowiskowa. No, chyba że patrzymy na co innego...
 • 2005-11-09 12:41 | Anonim

  minister Środa sportowa?

  Agnieszko, oczywiście, że męska siatkówka jest bardziej widowiskowa. A co do transmisji meczów koboecej siatkówki to nieprawda, że nie ma jej w mediach. ME koboet były transmitowane, a na kanałach sporotwych (Polsat Sport) da się obejrzeć mecze Grześków Kalisz. "A co do minister %u015Arody, to jednak dobrze, że odeszła. "Pozdrawiam.
 • 2005-11-12 20:25 | daria89

  Re: Piękne dziewczyny!

  uważam że trener niemczyk znakomicie wywiązuje sie ze swojego zadania. tylko pozazdrościć!
 • 2005-11-14 13:22 | Marcus

  Piękne dziewczyny!

  Nie ogladam sprtu w telewizji z prostej przyczyny - brak czasu, z jednym wyjatkiem-POLSKIE SIATKARKI."Bynajmniej nie dla wrażeń sportowych - wyłącznie dla piękna, urody i gracji naszych dziewczyn.