Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Świat ze słów

(3)
2005-11-09 12:09 | Polityka.pl
  • 2005-11-09 12:09 | z karolak

    słowa

    Słowa, słowa, słowa ale za nimi nic się nie kryje, nic te słowa nie wyrażają - poza tym, że niektórzy je kupują! Mowa o braciach Kaczyńskich, a nie autorze artykułu.
  • 2005-11-09 12:13 | mareko

    Kaczynscy a Wenezuela

    W poprzednim rozdaniu Kaczynskich, w Porozumieniu"Centrum, az roilo sie od politycznych (i nie tylko)"malwersantow. Glapinski, Jamrozy... - nie mowiac"o samych blizniakach. W ich dzialnosci trudno "bylo by sie doszukac jakiegos sensownego programu."Natomiast nie brakowalo wtedy jak i teraz nadetej,"podszytej megalomania i tanim patriotyzmem retoryki"dla tlumow, a w dzialaniu politycznym wodzostwa, "partyjniactwa i ideologicznie sterowanej "intrygi." "Ich styl uprawiania polityki czerpie znacznie"wiecej z populistycznej tradycji Ameryki "Lacinskiej, Filipin czy Indonezji niz z tradycji"europejskiej demokracji. Na dzisiaj, Kaczynscy "to jakby rewers Chavieza z Wenezueli - te"same metody tyle ze, podszyte czarnym a nie "czerwonym kolorem. ""Najwyrazniej polskiemu wyborcy taki styl"rzadzenia dzisiaj odpowiada. Niezbyt jest trudno "zatem przewidziec podstawie rozlicznych przykladow "na swiecie, w ktorym kierunku Polska pod rzadami "braci Kaczynskich zmierza.""