Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Odtwarzacze cyfrowe

(2)
Te miniaturowe urządzenia są niezwykle wszechstronne. Mogą być jednocześnie wygodną przenośną pamięcią, dyktafonem, cyfrowym radiem UKF z funkcją nagrywania słuchanej właśnie muzyki lub audycji. Oferta rynkowa jest na tyle bogata, że każdy może sobie wybrać coś na własną kieszeń.
  • 2005-11-10 18:35 | mati

    bez tytułu

    A jakie firmy mają najlepszej jakości dzięku odtwarzacze ?
  • 2005-12-21 12:53 | volans

    Re: bez tytułu

    Realnym ograniczeniem jest raczej jakość słuchawek, pewnie nieco lepszych w firmowych (a więc droższych) odwarzaczach. Jednak nie liczyłbym na to, że jakiekolwiek dodawane do zestawu słuchawki będą naprawdę dobre, i tak najlepiej dokupić je osobno. Jest tu pewien problem; sprzedawcy zwykle liczą na to, że kupisz słuchawki bez sprawdzenia (i porównania) kilku modeli (bo są zapakowane, a po rozpakowaniu trudno je sprzedać). Należy być twardym i w razie czego zmienić sklep, kupowanie kota w worku to bardzo kiepski pomysł. Jako punkt odniesienia mogą posłużyć ci duże słuchawki, z tych kosztujących kilkaset zł (z dużą wtyczką, należy zaopatrzyć się uprzednio w przejściówkę). Rozwiązaniem radykalnym jest zakup średniej wielkości słuchawek stosowanych zwykle ze sprzętem domowym - łatwiej znale%u017Ać coś rozsądnie brzmiącego w akceptowalnej cenie. "Jako minimum przy ocenie zwróć uwagę na bas - pomijając subtelności, przynajmniej powinno go być mniej więcej tyle ile go jest (a co np. usłyszysz w przyzwoitych słuchawkach), i to bez dociskania słuchawek do uszu! "Natomiast co do samego odtwarzacza, to zwróciłbym uwagę przede wszystkim na moc na wyjściu słuchawkowym - czyli po ludzku na to czy głośno gra - przy czym efekt końcowy zależny jest też od czułości słuchawek; niestety te małe i jednocześnie przyzwoicie grające mogą mieć niewielką czułość, co też we%u017A pod uwagę.