Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Solidarne państwo czyli zestaw obietnic

(5)
2005-11-11 18:49 | Polityka.pl
 • 2005-11-11 18:49 | zygmunt

  Panstwo

  Nie wroze temu rzadowi dlugiego bytu.
 • 2005-11-12 05:44 | Marcin Dyja

  Balcerowicz-geniuszem?

  Jak to się stało,że nawet niektórzy,spośród inteligentnych ludzi,doszli do wniosku,iż p.Balcerowicz jest ekonomicznym geniuszem lub takimż cudotwórcą? Przecież w 1989r. nie było żadnego planu Balcerowicza.Był plan MFW,przystosowany do warunków polskich przez ekipę,na której czele stał L.Balcerowicz. A dlaczego rząd Bieleckiego/Balcerowicza zniszczył PGR-y? Zaważyły tu nie względy ekonomiczne,lecz ideologia.
 • 2005-11-14 09:15 | Paweł

  Tylko obietnice........

  Wygłoszone w ostatnim czasie expose premiera Marcinkiewicza nie budzi zachwytu. Głoszenie haseł, które padły (moze nie w takim samym brzemieniu)z ust poprzednich premierów nasuwa konkluzje, że gabinet Marcinkiewicza tylko powiela nie zrealizowane obietnice. "Wprowadzenie tzw. becikowego jest dobrym pomysłem, ale to jest świadczenie jednorazowe, które nie jest wstanie sprawić by polski naród się powiększał. Jest aż nadto widoczna koszmarna sytuacja matek, które same wychowują dzieci. Wcześniejsze protesty tych matek po likwidacji funduszu alimentacyjnego powinny być sygnałem by tą sprawę rozwiązać najpierw. Pomoc tym matkom powinna byś priorytetem dla tego gabinety.Zachęcanie młodych ludzi "becikowym" do posiadania dzieci mając na uwadze sytuację na rynku pracy nie odniesi pożądanego skutku
 • 2006-01-03 18:14 | Jacek Jaworski

  Polityka nasz syzyfowy trud

  Dlaczego PiS prowadzi taka polityka i chce zagarnac cala wladze w swoje lapy. To pytanie retoryczne. Prawo i Sprawiedliwosc powinno odwolac z palcowek dyplomatycznych wlasnie tych swoich chlopcow z placu broni, ktore AWS tam powysylal w roku 2000. To nie dyplomaci, ale niedouczeni chlopcy rewolucji. Pozdrawiam