Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ogród

(3)
2005-11-14 01:58 | Polityka.pl
  • 2005-11-14 01:58 | Emily

    wierzbe nalezy wyciac!

    Uczone zrodla podaja, ze wierzba placzaca powinna rosnac w odleglosci co najmniej 40 m od domu, bo jej rozlegle korzenie niszcza fundamenty. Jesli zamiata galazkami taras, tzn. ze rosnie za bliskoi i chyba lepiej sie z nia pozegnac, zanim czlowiek za bardzo ja pokocha, naturalnie jesli chce sie ocalic swoj dom. "Poza tym zycze Autorowi i Jego rodzinie duzo radosci oraz inwencji w nowym domku."
  • 2005-11-14 17:42 | ELF

    Pozazdrościć mikroklimatu :)

    Wierzby, brzoza,, figowiec, deby, buki, kasztany, tuje, jednym słowem koktail zapachów i olejków eterycznych. Dołączam się do apelu by uchronic lasy od prywatyzacji. Nie wszystko należy sprywatyzować! "O ogrodach pamieta się, pamięta...