Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dziadowskie interesy

(5)
2005-12-09 11:42 | Polityka.pl
 • 2005-11-25 23:29 | radzio

  pic na wode

  co wy ludzie gadacie? Jaki kajtek zlecił zabic Wariata?;%7C Wariata zlecił zabić Słowik, sam sie tym chwalił. a pozatym Heniek to równy koleś ;%5D "o i jeszcze jedno. skoro byl ten wolomin to gdzie on jest teraz ? przeciez zamkneli tylko henka! a reszta gdzie? chyba ze w rzadzie ;)
 • 2005-12-07 21:25 | gall

  ???

  jak to gdzie jest wołomin? w wołominie!!! a gdzie niby jest pruszków??? i tu i tu dalej jest mafia tylko ze sie o tym nie mowi,a w wołominie jest jeszcze gorsza niż była.
 • 2005-12-09 11:42 | DAMIAN

  boss

  myslę ze heniek jest spoko gosciem robi w bambo wszystkich moim zdaniem nie jest mafioza tylko chodowca gołebi a kto mó wejdzie w droge to ..go zrobi na szaro odsiedzi swoje i wróci a w wiezieniu tylko pozna nowych kolegówi urosnie w siły tak ze policja bedzie miało co do roboty jak wyjdzie;P;P;)
 • 2006-07-30 23:59 | JOHO

  Ząbkowiak

   Jestam Ząbkowiakiem i pamietam te czasy szczególnie mrówa syn dziada szalał wtedy po Ząbkach.