Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Maski Wassermanna

(5)
2005-11-16 08:03 | Polityka.pl
 • 2005-11-16 08:03 | Maria

  Twarz polityka

  Ja przepraszam. Czy p. Wasserman ma twarz? Tacy ludzie jak p. Leper,Dorn, Giertych (młody?), Miodowicz, Ziobro, Kurski, to mężczy%u017Ani, którzy nie mają twarzy. To ludzie, którzy potrafią tylko mówić o honorze, moralności itp., ple, ple. Gdyby TV pokazywała ich częściej ,ludzie szybciej mieli by ich dość. Ich twarze nie wyrażają kompletnie nic. Przymilny uśmieszek (wart 0,50 gr), martwe spojrzenie i słowa, słowa, słowa. Brr, to ludzie, którzy powinni żyć w latach 50-tych.
 • 2005-11-16 11:58 | Jacek Nadzin

  Sluzby specjalne

  Wiele jest teraz sluzb specjalnych w Polsce, chyba wiecej niz za tzw.komuny. To obled;wywiad wojskowy., Agencja wywiadu cywilnego, ABW, WSI, GROM, .Czy Panowie oszolomy wreszcie zostana zatrzymani w swoim obledzie?
 • 2005-11-16 17:54 | Marek Rebow

  Maski Wassermanna

  Jeżeli naprawiać to najlepiej od podstaw!!"Najpierw wanna,dalej ci co Polsce szkodzą/media/, "a potem "różowy salon" i służby przekupne i skorumpowane."To logiczna konsekwencja, prawda..?"Pozdrawiam i życzę rozsądku"M.R
 • 2005-11-18 15:23 | Agnieszka Rybak.

  Maski Wasrrmana.

  To jest typowa prymitywna nagonka na POLSKICH PATRIOTW.Gruszka w dziwny sposób zamilkł,a Marek Papała na zawsze.A P.Celiński to żaden autorytet.Każdy kto chce coś zrobić dla POLSKI jest ośmieszany i poniżany przez antyPOLSKIE media.G.Janowski.K%u015A.PRAŁAT JANKOWSKI prawdy nigdy nie uciszycie.Ten artykuł z wanną jest b.płytki wystarczy wypić kawę jak GRUSZKA,wyjść na spacer jak M.Papała i wejść do wanny pod wysokim napięciem.