Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Blondynka z latynoskim temperamentem

(3)
2005-11-16 08:50 | Polityka.pl
  • 2005-11-16 08:50 | Sturnus

    Jak być mądrym inaczej

    Wykształcenie niektórym nie przeszkadza. Są równie głupi jak pozostali.
  • 2005-11-16 17:19 | tomek

    blondynka z latynoskim

    Oj, Joasiu, strasznie to tanie i efekciarskie. Blondynka, czyli glupia, latynoski temperament, to pewnie puszczalska. Nie cierpi spodni, wiec w dodatku ma jakies fobie antymeskie (I latynoska?). Szefa gabinetu "przywiozla", no to znaczy, ze jest baba-herod. Ale jej rola ma byc marginalizowana, wiec jest bierna i ulegla. Nie wie jak sie nazywaja departamenty, no to tuman. Uff, i to tylko z pierwszych 2 akapitow. Strach pomyslec co tam dalej. Domyslam sie tylko, ze pewnie nocami poluje na mlodych chlopcow i po orggii wypija ich krew. Zapewne tez nie mozna sie doszukac jej pracy doktorskiej oraz habilitacyjnej, a przez szkole podstawowa przeszla dzieki znajomosci u proboszcza. Ciemne czasy dla biednej, zdezorientowanej Polski. A moze nie..."POzdrowienia Tomek