Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Powrót syna zasłużonego

(3)
2005-11-16 10:55 | Polityka.pl
  • 2005-11-16 10:55 | vox_populi

    Kto mieczem wojuje, od miecza ginie

    Mariusz Janicki ujal to krotko i wezlowato -"Wiedzą, ze w polityce nie ma czegos takiego jak poczucie wstydu, zazenowania, jest tylko madrosc etapu. Liczy sie zdobycie realnej wladzy, reszta to dziecinada dla naiwnych." ~~~~ I jakos mi w tym wypadku nie zal Donalda Tuska, ani PO, bo nie kto inny, a wlasnie oni w podobny sposob zalatwili WCimoszewicza.~~~~ Ot, moralnosc Kalego.
  • 2005-11-16 16:53 | DURZY

    BRAK UCZCIWOŚĆ

    Gdyby Donald Tusk był tak uczciwy jak zapowiadał w kampani wyborczej i powiedział prawdę o dziadku to by nie było sprawy.A TAK JEST DLA MNIE KŁAMC%u0104 I KONIEC.